Tipy a rady

27.7.2021

Mražené dorty v Dianě vám usnadní pečení

I o prázdninách slavíme svátky a narozeniny našich nejbližších. Většinou se sejde celá rodina a my řešíme, co jim nabídneme. V současném teplém počasí se nám nechce stát u plotny vařit a hlavně péct. Diana proto přichází s nabídkou. Kromě rybích specialit naleznete v našem sortimentu i něco sladkého ke kávičce - mražené dorty.

9.6.2021

Letní novinky v Dianě aneb rychlý oběd

Komu by se v tomto období chtělo trávit v kuchyni spoustu času a chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě? Můžeme vyrazit s rodinou na výlet, na kolo či podniknout jinou aktivitu. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

10.2.2021

Rychlý oběd v Dianě

Poslední dobou často slýcháme na našich prodejnách od zákaznic, že jsou bezradné, že nevědí, co mají stále vařit. Děti budou pomalu rok doma, v některých rodinách je doma i otec –hlava rodiny.
A taková rodina už toho něco sní. Diana vám proto chce usnadnit vaše rozhodování co k obědu či k večeři. V naší nabídce najdete spoustu dobrot, které můžete využít jako rychlý oběd či večeři.

8.9.2020

Hledáte tip na rychlý oběd nebo večeři?

Zná to určitě každý - přijedete domů z výletu, z práce nebo prostě jenom nemáte čas chystat nic k jídlu, ale hlad máte jako vlk. Pak se vám jistě bude hodit tip na rychlý oběd, který je vmžiku hotový a téměř bez práce.

14.8.2019

Co uvařit rychlého k obědu?

Komu by se v dnešní době chtělo postávat v kuchyni a zdlouhavě chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě. Zapomeňte na pracné vaření a věnujte svůj čas odpočinku nebo výletu, nebo zkrátka tomu, čemu chcete. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

27.3.2019

Mražená zelenina a další novinky

Mražená zelenina, nebo čerstvá? Je dokázáno, že v některých případech je ta mražená dokonce výživnější. Jak je to možné? Jde o to, že zmražení se provádí okamžitě po sběru, kdy je zelenina na vrcholu zralosti a plná vitamínů a živin. Oproti tomu se čerstvá zelenina sklízí často nezralá a dozrává nepřirozeně během převozu.

29.8.2018

Tipy na lehkou letní večeři

Léto, to je období čerstvé zeleniny a salátů. Čím však zpestřit lehkou letní večeři, když už jste měli rajčata i cukety na milion způsobů? Zastavte se v Dianě a vyberte si v chladicím boxu některé z našich lahůdek, které pro vás ručně vyrábíme v Pečkách. Nabídka je bohatá a jistě si vyberete kombinace, které zachutnají celé rodině.

15.8.2018

Přílohy z Diany jsou skvělé nejen k masu

Ke svíčkové knedlík, k sekané kaši, k boloňské omáčce špagety. Jak je to ale s přílohou u ryb? Fantazii a chutím se samozřejmě meze nekladou, ale přesto pro vás Diana připravila malou inspiraci na přílohy k masu, která možná trošku osvěží váš kuchařský repertoár. Nemusíte se obávat, nepůjde o nic složitého a naprostou většinu ingrediencí koupíte tam, kde chutnou rybu - v kamenných prodejnách Diana.

14.3.2018

Velký přehled: losos a vše, co vás zajímá

Losos atlantský patří k nejoblíbenějším rybám u nás. Jeho typicky narůžovělé maso je velmi všestranné - od pečení, přes uzení, pomazánky až po nakládání. Diana proto připravila velký přehled výrobků, receptů a návodů, jak lososa připravit. Neváhejte a pojďte se inspirovat. 

5.7.2017

V Dianě rychle nakoupím, čas u plotny netrávím

Přijedete z výletu, rodina je hladová a vy vymýšlíte, čím je rychle a chutně nasytit. Především v době léta a prázdnin je taková situace běžná téměř v každé rodině, proto Diana přináší spoustu výrobků, které můžete mít připravené v mrazáku jako „první pomoc“ a se kterými vám půjde vaření od ruky. Tentokrát se bude jednat především o nerybí sortiment. 

12 3 4