Tipy a rady

8.12.2021

Zkuste místo kapra obalovaného lososa nebo candáta

Chcete na Štědrý den smaženou rybu, ale kapr vám nechutná? Diana pro vás připravila alternativu, která vás jistě osloví. Obalovaný losos nebo candát ve strouhance.

23.11.2021

Kuřecí pečené paličky a dobroty pro rychlý oběd

Blíží se první adventní neděle a spousta hospodyněk již řeší, jak letošní Vánoce prožít v klidu a pohodě. Diana si pro ně připravila tři novinky. Jedná se o kuřecí výrobky - kuřecí pečené paličky, kuřecí pečená křídla a kuřecí pečená stehna.

27.7.2021

Mražené dorty v Dianě vám usnadní pečení

I o prázdninách slavíme svátky a narozeniny našich nejbližších. Většinou se sejde celá rodina a my řešíme, co jim nabídneme. V současném teplém počasí se nám nechce stát u plotny vařit a hlavně péct. Diana proto přichází s nabídkou. Kromě rybích specialit naleznete v našem sortimentu i něco sladkého ke kávičce - mražené dorty.

9.6.2021

Letní novinky v Dianě aneb rychlý oběd

Komu by se v tomto období chtělo trávit v kuchyni spoustu času a chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě? Můžeme vyrazit s rodinou na výlet, na kolo či podniknout jinou aktivitu. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

10.2.2021

Rychlý oběd v Dianě

Poslední dobou často slýcháme na našich prodejnách od zákaznic, že jsou bezradné, že nevědí, co mají stále vařit. Děti budou pomalu rok doma, v některých rodinách je doma i otec –hlava rodiny.
A taková rodina už toho něco sní. Diana vám proto chce usnadnit vaše rozhodování co k obědu či k večeři. V naší nabídce najdete spoustu dobrot, které můžete využít jako rychlý oběd či večeři.

8.9.2020

Hledáte tip na rychlý oběd nebo večeři?

Zná to určitě každý - přijedete domů z výletu, z práce nebo prostě jenom nemáte čas chystat nic k jídlu, ale hlad máte jako vlk. Pak se vám jistě bude hodit tip na rychlý oběd, který je vmžiku hotový a téměř bez práce.

14.8.2019

Co uvařit rychlého k obědu?

Komu by se v dnešní době chtělo postávat v kuchyni a zdlouhavě chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě. Zapomeňte na pracné vaření a věnujte svůj čas odpočinku nebo výletu, nebo zkrátka tomu, čemu chcete. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

27.3.2019

Mražená zelenina a další novinky

Mražená zelenina, nebo čerstvá? Je dokázáno, že v některých případech je ta mražená dokonce výživnější. Jak je to možné? Jde o to, že zmražení se provádí okamžitě po sběru, kdy je zelenina na vrcholu zralosti a plná vitamínů a živin. Oproti tomu se čerstvá zelenina sklízí často nezralá a dozrává nepřirozeně během převozu.

29.8.2018

Tipy na lehkou letní večeři

Léto, to je období čerstvé zeleniny a salátů. Čím však zpestřit lehkou letní večeři, když už jste měli rajčata i cukety na milion způsobů? Zastavte se v Dianě a vyberte si v chladicím boxu některé z našich lahůdek, které pro vás ručně vyrábíme v Pečkách. Nabídka je bohatá a jistě si vyberete kombinace, které zachutnají celé rodině.

15.8.2018

Přílohy z Diany jsou skvělé nejen k masu

Ke svíčkové knedlík, k sekané kaši, k boloňské omáčce špagety. Jak je to ale s přílohou u ryb? Fantazii a chutím se samozřejmě meze nekladou, ale přesto pro vás Diana připravila malou inspiraci na přílohy k masu, která možná trošku osvěží váš kuchařský repertoár. Nemusíte se obávat, nepůjde o nic složitého a naprostou většinu ingrediencí koupíte tam, kde chutnou rybu - v kamenných prodejnách Diana.

12 3 4