Tipy a rady

8.9.2020

Hledáte tip na rychlý oběd nebo večeři?

Zná to určitě každý - přijedete domů z výletu, z práce nebo prostě jenom nemáte čas chystat nic k jídlu, ale hlad máte jako vlk. Pak se vám jistě bude hodit tip na rychlý oběd, který je vmžiku hotový a téměř bez práce.

14.8.2019

Co uvařit rychlého k obědu?

Komu by se v dnešní době chtělo postávat v kuchyni a zdlouhavě chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě. Zapomeňte na pracné vaření a věnujte svůj čas odpočinku nebo výletu, nebo zkrátka tomu, čemu chcete. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

27.3.2019

Mražená zelenina a další novinky

Mražená zelenina, nebo čerstvá? Je dokázáno, že v některých případech je ta mražená dokonce výživnější. Jak je to možné? Jde o to, že zmražení se provádí okamžitě po sběru, kdy je zelenina na vrcholu zralosti a plná vitamínů a živin. Oproti tomu se čerstvá zelenina sklízí často nezralá a dozrává nepřirozeně během převozu.

29.8.2018

Tipy na lehkou letní večeři

Léto, to je období čerstvé zeleniny a salátů. Čím však zpestřit lehkou letní večeři, když už jste měli rajčata i cukety na milion způsobů? Zastavte se v Dianě a vyberte si v chladicím boxu některé z našich lahůdek, které pro vás ručně vyrábíme v Pečkách. Nabídka je bohatá a jistě si vyberete kombinace, které zachutnají celé rodině.

15.8.2018

Přílohy z Diany jsou skvělé nejen k masu

Ke svíčkové knedlík, k sekané kaši, k boloňské omáčce špagety. Jak je to ale s přílohou u ryb? Fantazii a chutím se samozřejmě meze nekladou, ale přesto pro vás Diana připravila malou inspiraci na přílohy k masu, která možná trošku osvěží váš kuchařský repertoár. Nemusíte se obávat, nepůjde o nic složitého a naprostou většinu ingrediencí koupíte tam, kde chutnou rybu - v kamenných prodejnách Diana.

14.3.2018

Velký přehled: losos a vše, co vás zajímá

Losos atlantský patří k nejoblíbenějším rybám u nás. Jeho typicky narůžovělé maso je velmi všestranné - od pečení, přes uzení, pomazánky až po nakládání. Diana proto připravila velký přehled výrobků, receptů a návodů, jak lososa připravit. Neváhejte a pojďte se inspirovat. 

5.7.2017

V Dianě rychle nakoupím, čas u plotny netrávím

Přijedete z výletu, rodina je hladová a vy vymýšlíte, čím je rychle a chutně nasytit. Především v době léta a prázdnin je taková situace běžná téměř v každé rodině, proto Diana přináší spoustu výrobků, které můžete mít připravené v mrazáku jako „první pomoc“ a se kterými vám půjde vaření od ruky. Tentokrát se bude jednat především o nerybí sortiment. 

21.6.2017

Rychlý a jednoduchý oběd z Diany

Někdy zkrátka nestíháte nebo se vám nechce trávit u plotny spousta času. V takovou chvíli přichází čas na malá tajemství z Diany. Ta má pro vás totiž vždy nachystané předpřipravené pokrmy, které máte uvařené do pár minut téměř bez práce a špinavého nádobí. Zajímá-li vás rychlý a jednoduchý oběd, pojďte se podívat na pár tipů.

24.5.2017

Veselá a rychlá večeře pro děti

Děti milují veselé a barevné věci – to platí nejen při jejich hrách, ale také v jídle. Pojďte se dnes podívat na nápady, které splňují požadavky malých strávníků a jsou připravené za chvilku. Tipy Diany můžete využít jako rychlou večeři nejen na Den dětí, který bude již příští týden.

10.5.2017

Sůl nad zlato? Vyzkoušejte uzenou či celerovou variantu

Bez soli se neobejde žádný kuchtík – o tom se vypráví i v pohádkách. Víte ale, že kromě obyčejné kuchyňské soli můžete pro vaření použít různé dochucené varianty? Vyzkoušeli jste například uzenou či celerovou sůl? Pokud ještě ne nebo nevíte, kde ji při vaření použít, neměl by vám tento článek utéct.

12 3 4