5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Prodej ryb aneb na čem si můžete pochutnat?

nase-produkty

Naše společnost se zabývá dovozem, zpracováním a prodejem ryb. Produkty se člení do tří kategorií, a to jsou mražené ryby, uzené ryby a rybí speciality. Nabídka se stále rozrůstá o nové výrobky a zákazník si tak může pochutnat i na neobvyklých rybích kombinacích.

 

Prodej čerstvých ryb

Plánujete zdravý oběd? Nebo chcete pohostit přátelé nějakou rybí specialitou? To vás jistě zaujme prodej čerstvých ryb, které naše společnost nabízí. Kromě běžných a oblíbených pstruhů či makrel si můžete pochutnat například na chobotnici, olihni či štítníkovi. A už jste vyzkoušeli mořský jazyk nebo lahodného mořského ďasa? Ne? Navštivte naše prodejny a nechte si spolu s rybou doporučit i nějaký chutný recept!

Prodej kaprů a dalších lahůdek

Prodej kaprů je v nabídce nejen o Vánocích, ale téměř celoročně, kdy si můžete pochutnat na uzené variantě. To samé platí i u pstruhů a dalších ryb, které náš tým vybírá s tou nejvyšší pečlivostí. Ať už se jedná o makrelu s vyšším obsahem tuku, šťavnatého halibuta nebo vysoce kvalitního okouníka. A další ryby, jako je platýs, hejk či šproty lze zakoupit jako uzené či marinované. Nabídka sortimentu je široká a vybere si opravdu každý.

Rychlá příprava ryby k večeři?

Nemáte moc času a chcete připravit chutnou večeři? Mysleli jsme na vás a připravili sortiment, díky němu bude příprava oběda či večere velmi rychlou záležitostí. Stačí pánev s nepřilnavým povrchem a naše naložená ryba. Může si tak připravit zdravou večeři s příchutí kari, medvědího česneku, cibule, chilli a dalších bylinek. Záleží jenom na vaší chuti, o zbytek se postarají naši odborníci.