Zajímavosti

28.10.2020

Diana představuje nové uzené ryby

Na podzim se u vás, našich zákazníků, zvyšuje zájem o konzumaci uzených rybiček. Diana se proto rozhodla rozšířit sortiment uzených ryb o tři novinky, které najdete v našich kamenných prodejnách a v pojízdné prodejně.

19.8.2020

Pojízdná rybí prodejna je zase zpět

Pojízdné prodejně Rybích specialit skončila dovolená a od úterý 18.8. opět vyjela na naše pravidelné linky. Náš prodejce měl 14 dní dovolenou, během které prošla pojízdná prodejna kompletním servisem motoru a také bylo nainstalováno výkonnější chlazení vitrín.

26.5.2020

Rozšíření sortimentu ryb a další novinky v Dianě

Přestože máme v Dianě velmi širokou a pestrou nabídku ryb a dalších produktů, rozhodli jsme se náš sortiment ještě rozšířit a přidat do něj další novinky. Jste zvědaví, na co se můžete na našich prodejnách těšit?

15.4.2020

Novinka - Losos uzený EXCLUSIVE

Máte rádi rybí novinky? Pak si určitě nemůžete nechat ujít tu naši nejnovější! Rádi bychom našim zákazníkům představili nový výrobek. S recepturou přišla majitelka firmy, která něco podobného před časem ochutnala při své obchodní cestě do zahraničí.
Výrobek jsme nazvali Losos uzený EXCLUSIVE.

18.3.2020

Malování prodejny Diana Fish v Mělníce

Druhý březnový víkend v Mělníce se nesl ve znamení malování prodejny Diana Fish, která si to už zasloužila. Jsme moc rádi, že se nám podařilo tuto akci realizovat bez omezení otevírací doby.

8.1.2020

Děkujeme vám za přízeň

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň, kterou projevujete svými návštěvami a hlavně nákupy na našich pevných, pojízdných prodejnách a v e-shopu.

11.12.2019

Nabídka na vánoční stůl - chlazené ryby

Kdy jindy si dát rybu, když už ne na Vánoce? A že máte z čeho vybírat. Diana si pro vás připravila širokou nabídku chlazených ryb, kterým to bude velice slušet na vašem vánočním stolu a na kterých si opravdu pochutnáte.

23.10.2019

Diana zahájila prodej rybích vnitřností

Po roce už je opět tady - prodej rybích vnitřností. Dříve opovrhované, dnes je o ně stále větší a větší zájem. Dokonce se stávají nedostatkovým zbožím a ne na všechny naše zákazníky se dostane. Diana má už teď ve své nabídce vnitřnosti a kapří hlavu na polévku, tak se pro ně u nás zastavte. Rovněž už je v prodeji také mražený kapr filet a mražený kapr půlka.

9.10.2019

Nově zrekonstruovaná prodejna v Kolíně

Vše potřebuje jednou za čas obměnit, proto jsme se pustili do rekonstrukce naší prodejny v Kolíně. Ta byla otevřena již v roce 2000 jako prodejna Rybích specialit, později jsme ji rozšířili ještě o další prodejní prostor. V průběhu let se udělalo pouze pár drobných oprav, a proto si renovaci rozhodně zasloužila.

28.8.2019

Pojízdná prodejna se oblékla do nového

Vše potřebuje jednou za čas obnovit, proto jsme se pro naše zákazníky snažili více zviditelnit naši pojízdnou prodejnu. Dlouhodobě spolupracujeme s panem Hubáčkem ze Sadské – Výroba reklam. Ve spolupráci s ním se nám podařilo přes prázdniny zajistit reklamní polep naší pojízdné prodejny rybích specialit.

12 3 4 5