Zajímavosti

22.9.2021

Poznejte blíž naši prodejnu ryb v Pečkách

V současné době má Diana 6 kamenných prodejen ryb, které bychom vám rádi postupně představili. Druhou naší nejstarší prodejnou je prodejna ryb v Pečkách, která za dobu své existence prošla řadou změn.

18.8.2021

Novinky: mražené rybí filety

Ryby a léto k sobě neodmyslitelně patří. Vždyť kdy jindy sníme tolik ryb, než právě o dovolené nebo na grilovačce. I proto máme v nabídce čerstvou porci novinek - mražené rybí filety.

23.6.2021

Týnec se pyšní novou chladící vitrínou

Všechno má svůj čas, a to i zařízení na našich prodejnách. Proto musíme občas naše chladírenské zařízení na pevných prodejnách vyměnit.
Vzhledem k tomu, že nám na prodejně v Týnci nad Sázavou dosluhovaly dvě chladící vitríny, rozhodli jsme se pro lepší uchování našich výrobků objednat jednu výkonnou vitrínu dlouhou 3,5m. Jednalo se o nejdelší vitrínu, kterou na prodejnách máme.

19.5.2021

Diana a její rybí výrobky ve skle

V roce 2015 se Diana rozhodla uvést na trh balení některých rybích výrobků ve skle a od té doby tuto řadu výrobků neustále rozšiřuje. Sklo působí daleko exkluzivněji než plastové kelímky, které se v Dianě používají již spoustu let.

14.4.2021

Týden v Dianě ve znamení sladkostí

Naše kamenné prodejny nenabízejí jen rybí produkty, ale naši stálí zákazníci vědí, že zde nakoupí i sladké pečivo. Tento týden je v Dianě ve znamení sladkostí.

25.3.2021

Akce v Dianě - hranolky jako dárek k nákupu

Od pondělí 29.3. bude na všech našich prodejnách probíhat akce!

20.1.2021

Uzené ryby v Dianě

Diana začala udit ryby v roce 2014. Do té doby jsme kupovali uzené ryby od jiných výrobců. Poté jsme ale koupili novou automatickou udírnu a od té doby neustále rozšiřujeme sortiment. Myslíme si, že uzené ryby Diana zkrátka umí.

9.12.2020

Vánoční nabídka chlazených ryb

Už se nemůžete dočkat Vánoc a hlavně štědrovečerní večeře? V Dianě jsme si pro vás připravili vánoční nabídku chlazených ryb. Kromě kapra můžete třeba letos vyzkoušet tresku, lososa, okouna nebo třeba chobotnici.

25.11.2020

Diana pro vás má další novinky

Před námi je první adventní neděle a obzvláště v této době, která je pro všechny náročná. I to je důvod proto, abychom si dělali radost i maličkostmi. A proto se Diana rozhodla zpříjemnit zákazníkům předvánoční čas několika novými lahůdkami.

28.10.2020

Diana představuje nové uzené ryby

Na podzim se u vás, našich zákazníků, zvyšuje zájem o konzumaci uzených rybiček. Diana se proto rozhodla rozšířit sortiment uzených ryb o tři novinky, které najdete v našich kamenných prodejnách a v pojízdné prodejně.

12 3 4 >>|