Zajímavosti

19.6.2023

Kam na dobrou zmrzlinu? Přeci do Diany

Zmrzlina a nanuky k létu patří stejně jako grilování a koupání. V teplých dnech nám totiž osvěžení v podobě studené zmrzliny nebo nanuku přijde náramně vhod. A kde najdete obrovský výběr dobré zmrzliny? Přeci v Dianě!

25.1.2023

Novinka v Dianě - uzený halibut

Existují ryby krásné, ale i takové, které na první pohled vypadají záhadně a nevšedně. Do této druhé kategorie bezesporu patří halibut – poznáte ho podle zvláštní stavby těla a nevšedně posazených očí, ale také podle vynikající chuti, která ho řadí mezi nejchutnější mořské ryby vůbec.

28.6.2022

Prázdniny v Dianě - mořský vlk a prázdninová akce

Abyste vaše chuťové buňky nestrádaly ani o prázdninách, v Dianě jsme si pro vás připravili velkou prázdninovou akci. A co že se to v ní skrývá? Čtěte níže.

7.3.2022

Nejoblíbenější druh masa - kuřecí

Prodej kuřecího masa zařadila naše společnost do sortimentu svých šesti kamenných prodejen, čímž vyslyšela přání našich zákazníků. Sortiment na našich prodejnách je opravdu v tuto chvíli velmi široký. Diana ho nyní dala i do své akční březnové nabídky.

7.12.2021

Vánoční nabídka chlazených ryb

Už se nemůžete dočkat Vánoc a hlavně štědrovečerní večeře? V Dianě jsme si pro vás připravili vánoční nabídku chlazených ryb. Kromě kapra můžete třeba letos vyzkoušet tresku, lososa, okouna nebo třeba chobotnici.

20.10.2021

Svatomartinská husí stehna v Dianě

Blíží se nám svátek svatého Martina, který se slaví 11. listopadu. Martin má přijet na bílém koni a má přivézt první sníh. Se svatým Martinem se pojí i husí pečínka a jiné husí dobroty.

22.9.2021

Poznejte blíž naši prodejnu ryb v Pečkách

V současné době má Diana 6 kamenných prodejen ryb, které bychom vám rádi postupně představili. Druhou naší nejstarší prodejnou je prodejna ryb v Pečkách, která za dobu své existence prošla řadou změn.

18.8.2021

Novinky: mražené rybí filety

Ryby a léto k sobě neodmyslitelně patří. Vždyť kdy jindy sníme tolik ryb, než právě o dovolené nebo na grilovačce. I proto máme v nabídce čerstvou porci novinek - mražené rybí filety.

23.6.2021

Týnec se pyšní novou chladící vitrínou

Všechno má svůj čas, a to i zařízení na našich prodejnách. Proto musíme občas naše chladírenské zařízení na pevných prodejnách vyměnit.
Vzhledem k tomu, že nám na prodejně v Týnci nad Sázavou dosluhovaly dvě chladící vitríny, rozhodli jsme se pro lepší uchování našich výrobků objednat jednu výkonnou vitrínu dlouhou 3,5m. Jednalo se o nejdelší vitrínu, kterou na prodejnách máme.

19.5.2021

Diana a její rybí výrobky ve skle

V roce 2015 se Diana rozhodla uvést na trh balení některých rybích výrobků ve skle a od té doby tuto řadu výrobků neustále rozšiřuje. Sklo působí daleko exkluzivněji než plastové kelímky, které se v Dianě používají již spoustu let.

12 3 4 >>|