Zajímavosti

28.8.2019

Pojízdná prodejna se oblékla do nového

Vše potřebuje jednou za čas obnovit, proto jsme se pro naše zákazníky snažili více zviditelnit naši pojízdnou prodejnu. Dlouhodobě spolupracujeme s panem Hubáčkem ze Sadské – Výroba reklam. Ve spolupráci s ním se nám podařilo přes prázdniny zajistit reklamní polep naší pojízdné prodejny rybích specialit.

31.7.2019

Sladké pečivo bez pečení najdete v Dianě

Prázdniny a dovolená mají být především ve znamení odpočinku a relaxace. Asi nikomu se při krásném počasí a tropických teplotách nechce stát v kuchyni u rozehřáté trouby. Přesto máme odpoledne ke kávičce chuť na sladké pečivo.

22.5.2019

Bramborové hody v Dianě za pár korun

Těžko si lze představit oblíbenější a častější přílohu než jsou brambory. Získaly si takovou popularitu, že z nich vzešlo obrovské množství různých receptů, takže si je můžete připravit asi na milion a jeden způsob.

10.4.2019

Diana vám přiváží ryby i na výstavy

Nemáte ještě žádné plány na příští víkendy? Nevadí, Diana má pro vás tip, díky kterému můžete spojit příjemné s užitečným – zážitek, odpočinek, poznání něčeho nového a nákup spousty ryb a rybích dobrot. Přijďte, budeme se na vás těšit.

30.1.2019

Rybí saláty oslovují stále více nových zákazníků

Pokud zákazník nahlédne do vitríny na náš sortiment rybích salátů, zůstane občas bezradně stát a neumí se v nich zorientovat. Někdy ani sám název výrobků zákazníkovi nic neříká. V tu chvíli je určitě na našich pevných i pojízdných prodejnách k dispozici ochotný a proškolený personál, který rád zákazníkovi poradí.

16.1.2019

Vánoce v Dianě náročné, ale spokojené

Vánoce v Dianě jsou za námi a s nimi spojený velký nápor na naši výrobu v Pečkách. Obzvláště náročné to měly hlavně naše prodavačky na šesti kamenných a jedné pojízdné prodejně. Jsme rádi, že se všechno podařilo nejen k naší spokojenosti, ale hlavně našich zákazníků. Byly to jedny z nejnáročnějších Vánoc za posledních 10 let. Poděkování za to patří všem.

28.3.2018

Kam o víkendu? Za Dianou na výstavu!

Přemýšlíte, co podniknout o nadcházejících víkendech? Diana vám přináší malý tip, ve kterém pohodlně skloubíte příjemný zážitek, odpočinek, poznání nového a výlet uzavřete příjemným nákupem v Dianě, kde na vás čeká spousta rybích dobrot. Nevěříte? Pojďte se podívat na vlastní oči!

13.12.2017

Objednejte si ryby na vánoční stůl

Štědrovečerní kapr bývá v posledních letech nahrazován lososem nebo jinou rybou. Ryba však k vánoční hostině patří, ať už se vychází z křesťanství či tradic. Diana proto pro své zákazníky připravila pestrou nabídku chlazených ryb, které si můžete v předstihu objednat nejen na Vánoce, ale i na oslavu Silvestra. Díky tomu budete mít jistotu, že můžete s kvalitní rybou ve svém svátečním menu 100% počítat.

29.11.2017

Zájem o rybí vnitřnosti stoupá

Doba, kdy po vánočním prodeji kaprů rybí vnitřnosti přebývaly, je pryč. V posledních letech se opět dostávají do štědrovečerního menu a zájem o ně rok od roku stoupá. Zájem je o tuto lahůdku tak veliký, že často nemůžeme v předvánočním čase uspokojit všechny poptávky. Proto neváhejte a zastavte se na prodejnách Diana včas. Již nyní je máme v nabídce.

15.11.2017

Rybí pochoutky s nádechem exotiky

Barevný podzim Dianu inspiroval k novým výrobkům. Krásné barvy má nejen padající listí, ale také daleký Orient, který je plný pestrých chutí. Od listopadu se můžete těšit na nevšední rybí pochoutky, které se chuťově skloubí nejen s cibulkou a rajčaty, ale také s jablky či rozinkami. 

12 3 4