Zajímavosti

14.4.2021

Týden v Dianě ve znamení sladkostí

Naše kamenné prodejny nenabízejí jen rybí produkty, ale naši stálí zákazníci vědí, že zde nakoupí i sladké pečivo. Tento týden je v Dianě ve znamení sladkostí.

25.3.2021

Akce v Dianě - hranolky jako dárek k nákupu

Od pondělí 29.3. bude na všech našich prodejnách probíhat akce!

20.1.2021

Uzené ryby v Dianě

Diana začala udit ryby v roce 2014. Do té doby jsme kupovali uzené ryby od jiných výrobců. Poté jsme ale koupili novou automatickou udírnu a od té doby neustále rozšiřujeme sortiment. Myslíme si, že uzené ryby Diana zkrátka umí.

9.12.2020

Vánoční nabídka chlazených ryb

Už se nemůžete dočkat Vánoc a hlavně štědrovečerní večeře? V Dianě jsme si pro vás připravili vánoční nabídku chlazených ryb. Kromě kapra můžete třeba letos vyzkoušet tresku, lososa, okouna nebo třeba chobotnici.

25.11.2020

Diana pro vás má další novinky

Před námi je první adventní neděle a obzvláště v této době, která je pro všechny náročná. I to je důvod proto, abychom si dělali radost i maličkostmi. A proto se Diana rozhodla zpříjemnit zákazníkům předvánoční čas několika novými lahůdkami.

28.10.2020

Diana představuje nové uzené ryby

Na podzim se u vás, našich zákazníků, zvyšuje zájem o konzumaci uzených rybiček. Diana se proto rozhodla rozšířit sortiment uzených ryb o tři novinky, které najdete v našich kamenných prodejnách a v pojízdné prodejně.

19.8.2020

Pojízdná rybí prodejna je zase zpět

Pojízdné prodejně Rybích specialit skončila dovolená a od úterý 18.8. opět vyjela na naše pravidelné linky. Náš prodejce měl 14 dní dovolenou, během které prošla pojízdná prodejna kompletním servisem motoru a také bylo nainstalováno výkonnější chlazení vitrín.

26.5.2020

Rozšíření sortimentu ryb a další novinky v Dianě

Přestože máme v Dianě velmi širokou a pestrou nabídku ryb a dalších produktů, rozhodli jsme se náš sortiment ještě rozšířit a přidat do něj další novinky. Jste zvědaví, na co se můžete na našich prodejnách těšit?

15.4.2020

Novinka - Losos uzený EXCLUSIVE

Máte rádi rybí novinky? Pak si určitě nemůžete nechat ujít tu naši nejnovější! Rádi bychom našim zákazníkům představili nový výrobek. S recepturou přišla majitelka firmy, která něco podobného před časem ochutnala při své obchodní cestě do zahraničí.
Výrobek jsme nazvali Losos uzený EXCLUSIVE.

18.3.2020

Malování prodejny Diana Fish v Mělníce

Druhý březnový víkend v Mělníce se nesl ve znamení malování prodejny Diana Fish, která si to už zasloužila. Jsme moc rádi, že se nám podařilo tuto akci realizovat bez omezení otevírací doby.

12 3 4 5