Zajímavosti

8.1.2020

Děkujeme vám za přízeň

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň, kterou projevujete svými návštěvami a hlavně nákupy na našich pevných, pojízdných prodejnách a v e-shopu.

11.12.2019

Nabídka na vánoční stůl - chlazené ryby

Kdy jindy si dát rybu, když už ne na Vánoce? A že máte z čeho vybírat. Diana si pro vás připravila širokou nabídku chlazených ryb, kterým to bude velice slušet na vašem vánočním stolu a na kterých si opravdu pochutnáte.

23.10.2019

Diana zahájila prodej rybích vnitřností

Po roce už je opět tady - prodej rybích vnitřností. Dříve opovrhované, dnes je o ně stále větší a větší zájem. Dokonce se stávají nedostatkovým zbožím a ne na všechny naše zákazníky se dostane. Diana má už teď ve své nabídce vnitřnosti a kapří hlavu na polévku, tak se pro ně u nás zastavte. Rovněž už je v prodeji také mražený kapr filet a mražený kapr půlka.

9.10.2019

Nově zrekonstruovaná prodejna v Kolíně

Vše potřebuje jednou za čas obměnit, proto jsme se pustili do rekonstrukce naší prodejny v Kolíně. Ta byla otevřena již v roce 2000 jako prodejna Rybích specialit, později jsme ji rozšířili ještě o další prodejní prostor. V průběhu let se udělalo pouze pár drobných oprav, a proto si renovaci rozhodně zasloužila.

28.8.2019

Pojízdná prodejna se oblékla do nového

Vše potřebuje jednou za čas obnovit, proto jsme se pro naše zákazníky snažili více zviditelnit naši pojízdnou prodejnu. Dlouhodobě spolupracujeme s panem Hubáčkem ze Sadské – Výroba reklam. Ve spolupráci s ním se nám podařilo přes prázdniny zajistit reklamní polep naší pojízdné prodejny rybích specialit.

31.7.2019

Sladké pečivo bez pečení najdete v Dianě

Prázdniny a dovolená mají být především ve znamení odpočinku a relaxace. Asi nikomu se při krásném počasí a tropických teplotách nechce stát v kuchyni u rozehřáté trouby. Přesto máme odpoledne ke kávičce chuť na sladké pečivo.

22.5.2019

Bramborové hody v Dianě za pár korun

Těžko si lze představit oblíbenější a častější přílohu než jsou brambory. Získaly si takovou popularitu, že z nich vzešlo obrovské množství různých receptů, takže si je můžete připravit asi na milion a jeden způsob.

10.4.2019

Diana vám přiváží ryby i na výstavy

Nemáte ještě žádné plány na příští víkendy? Nevadí, Diana má pro vás tip, díky kterému můžete spojit příjemné s užitečným – zážitek, odpočinek, poznání něčeho nového a nákup spousty ryb a rybích dobrot. Přijďte, budeme se na vás těšit.

30.1.2019

Rybí saláty oslovují stále více nových zákazníků

Pokud zákazník nahlédne do vitríny na náš sortiment rybích salátů, zůstane občas bezradně stát a neumí se v nich zorientovat. Někdy ani sám název výrobků zákazníkovi nic neříká. V tu chvíli je určitě na našich pevných i pojízdných prodejnách k dispozici ochotný a proškolený personál, který rád zákazníkovi poradí.

16.1.2019

Vánoce v Dianě náročné, ale spokojené

Vánoce v Dianě jsou za námi a s nimi spojený velký nápor na naši výrobu v Pečkách. Obzvláště náročné to měly hlavně naše prodavačky na šesti kamenných a jedné pojízdné prodejně. Jsme rádi, že se všechno podařilo nejen k naší spokojenosti, ale hlavně našich zákazníků. Byly to jedny z nejnáročnějších Vánoc za posledních 10 let. Poděkování za to patří všem.

12 3 4