5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Mrazírna

mrazírna

Společnost vystavěla v roce 2009 novou budovu pro skladování mražených surovin a hotových výrobků. Tato mrazírna se skládá z expediční místnosti, kde je stálá teplota 12°C a ze samotné mrazírny s teplotou pod -20°C. Kapacita je 2 000 paletových míst.

 

Pronájem mrazírny

V současné době nabízíme své skladovací prostory další zájemcům. Pronájem mrazírny je vhodný pro kamionové, drobné paletové i kartonové uskladnění. Součástí budovy jsou i dvě naskladňovací a vyskladňovací hydraulické rampy s rukávy, které během transportu udržují stabilní teplotu mezi přepravním vozem a samotnou mrazírnou.

Pronájem mrazírenských prostor

Pronájem mrazírenských prostor se nachází 5 kilometrů od dálnice D11 a je tak ideálním místem pro uskladnění mrazeného zboží ve Středních Čechách. Mrazírenský areál má výbornou dopravní dostupnost, samozřejmostí je vedení skladové evidence pro ukladatele i pojištění zboží. V expedici pro nakládku a vykládku je umístěn kamerový systém a v případě zájmu nabízí společnost Diana Fish pro transport i vlastní podnikovou dopravu.

Provoz mrazírny

Provoz mrazírny je v pracovních dnech (pondělí-pátek) od 6 do 17 hodin, ale možnost skládání a nakládání je možná po domluvě i mimo pracovní dobu, a to bez příplatků. Pokud máte nějaké dotazy nebo přímo zájem o pronájem prostor, neváhejte nás kontaktovat.

 

KONTAKTNÍ OSOBA
Iva Martínková
Tel.: +420 777 719 149
E-mail: iva.martinkova@prague-fish.com