Recepty

7.3.2019

Slaný koláč s listovým špenátem a lososem

To, že koláč nemusí být jenom sladký, je známá věc. A protože se stal oblíbenou součástí jídelníčků, rozhodli jsme se připravit recept v trošku rybí variantě. Slaný koláč se špenátem a lososem v sobě snoubí lahodnou chuť doplněnou o všechny potřebné živiny.

27.2.2019

Výborná rybí pomazánka ze sardinek

Pro milovníky sardinek je tato rybí pomazánka opravdu výživnou alternativou zdravé snídaně. Sardinky jsou reprezentantem zdravé živočišné bílkoviny, a navíc obsahují zdravé „promazávací“ omega -3 oleje.

13.2.2019

Treska na česnekovém másle s bylinkovou omáčkou

Plánujete valentýnské překvapení pro svou drahou polovičku? Zkuste tentokrát zůstat doma a připravit vlastnoručně uvařenou večeři. Tu jistě ocení mnohem více, než kýčovitě vyzdobenou a plně obsazenou restauraci. Připravili jsme pro vás skvělý a snadný recept tresky na česnekovém másle s bylinkovou remuládou.

16.1.2019

Recept na dietního lososa se špenátem

Dali byste si něco dobrého? Zkuste náš nový recept na lososa se špenátem, díky kterému se budete olizovat až za ušima. Lahodná kombinace lososa a čerstvého špenátu doplněná vařenými bramborami vás krásně zasytí, a přitom se jedná o zdravé jídlo. Navíc lososa najdete v našem akčním letáku za výhodnou cenu.

2.1.2019

Recept z parního hrnce je snadný, dietní a výborný

Paní Běla má pro vás opět skvělý tip na dietní recept. Tentokrát z parního hrnce, který při vaření používá velice ráda. Mezi jeho výhody totiž patří absence velkého množství špinavého nádoby, navíc díky němu získá spoustu volného času třeba na čtení nebo krátké cvičení a jako bonus výborně chutná. Náš hrnec má dvě varné misky.

5.12.2018

Recept kapr na víně aneb klasika trochu jinak

Už jste si začali říkat, čím letos ozvláštníte štědrovečerní tabuli? Tradičního vánočního kapra se vzdát nechcete, ale přeci jenom vám klasika mouka, vejce a strouhanka přijde už trochu nudná? Máme pro vás variantu, kterou nepohrdne žádný labužník – kapr na víně.

7.11.2018

Recept na mečouna se zelenou čočkou

Lahodná kombinace, která napumpuje vaše tělo živinami. Tak by se dal shrnout dnešní recept, ve kterém pro vás Diana připravila kombinaci mečouna a zelené čočky. Ryby jsou pokladnicí zdraví prospěšných látek a čočka se řadí mezi jednu z nejvýživnějších příloh.

24.10.2018

Recept na dýňové pyré s candátem

Podzimní příroda se barví do žlutooranžova a ve stejných tónech se ponese i dnešní recept. Je čas dýní, a pokud jich máte přebytek, jistě se vám bude hodit dnešní recept z Diany na dýňové pyré s candátem. Příprava je rychlá a chuť výtečná! Tak pojďme na to.

10.10.2018

Holandská omáčka skvěle doplní nejen lososa

Téměř univerzální omáčka, která je hotová za pár minut a chuťově nepřehluší hlavní pokrm? Ano, taková existuje a pokud ji jednou vyzkoušíte, už neopustí váš kulinářský repertoár. Řeč je o holandské omáčce, která jemně doplní lososa, grilované i pečení maso a samozřejmě i zeleninu. Navíc vám v základu stačí tři obyčejné suroviny, které se jistě najdou v každé kuchyni.

25.9.2018

Recept na rybí karbanátky nejen pro děti

Možná patříte mezi rodiče, které trápí, že jejich děti nerady jedí ryby a přemýšlíte, jak jim tuto zdravou surovinu začlenit do jídelníčku, aby byla spokojenost na obou stranách. Děti mají v oblibě mleté maso, proto se jemný rybí karbanátek může stát ideálním způsobem, jak potěšit jejich mlsný jazýček a zároveň obohatit dětskou stravu výživnou rybou. Diana vám přináší jednoduchý recept.

12 3 4 >>|