Recepty

17.7.2019

Hejk se vrátil do Diany

Po nějaké době se do nabídky Diany opět vrátil hejk. Na našich kamenných prodejnách ho najdete jako kuchaného bez hlavy v sáčcích 500 g nebo jako filet s kůží v balení 500 g. Porce jsou vhodné na gril, ale můžete je také zapékat i smažit.

3.7.2019

Fish and chips v červenci a v srpnu za akční cenu

Přestože přes léto máme chuť především na lehká jídla, občas nás přepadne i chuť na na něco smaženého. Proto v Dianě najdete v červenci a v srpnu novinku Fish and chips 550 g (dvě porce obalované tresky a hranolky) za akční cenu 49 Kč.

5.6.2019

Novinka – tilápie, makrela a spousta koření

Ryba, léto a grilování – to je naprosto dokonalá kombinace. Souhlasíte? Když jsou tepla, tak většinou ani nemáme moc hlad, a pokud ano, tak bychom si dali spíše něco lehčího, a právě ryby jako jsou tilápie nebo makrely jsou naprosto ideální, výborné, a ještě obsahují spoustu prospěšných látek.

8.5.2019

Pstruh lososovitý – jeho tajemství a recept na gril

Při nákupu ryb jste určitě zahlédli pstruha lososovitého, který se na našich pultech už běžně zabydlel. Možná si říkáte, co to je? Je to tedy pstruh, nebo losos? Jak už to tak bývá, pravda je někde uprostřed.

24.4.2019

Recept na pstruha na grilu se švédskou omáčkou

Konečně je tady grilovací sezóna. Už se taky těšíte na to, až si sednete na sluníčko, dáte si něco dobrého k pití a kousek od vás budou vonět dobroty z grilu? A co teprve takový pstruh na grilu, to je lahůdka – už se vám sbíhají sliny?

7.3.2019

Slaný koláč s listovým špenátem a lososem

To, že koláč nemusí být jenom sladký, je známá věc. A protože se stal oblíbenou součástí jídelníčků, rozhodli jsme se připravit recept v trošku rybí variantě. Slaný koláč se špenátem a lososem v sobě snoubí lahodnou chuť doplněnou o všechny potřebné živiny.

27.2.2019

Výborná rybí pomazánka ze sardinek

Pro milovníky sardinek je tato rybí pomazánka opravdu výživnou alternativou zdravé snídaně. Sardinky jsou reprezentantem zdravé živočišné bílkoviny, a navíc obsahují zdravé „promazávací“ omega -3 oleje.

13.2.2019

Treska na česnekovém másle s bylinkovou omáčkou

Plánujete valentýnské překvapení pro svou drahou polovičku? Zkuste tentokrát zůstat doma a připravit vlastnoručně uvařenou večeři. Tu jistě ocení mnohem více, než kýčovitě vyzdobenou a plně obsazenou restauraci. Připravili jsme pro vás skvělý a snadný recept tresky na česnekovém másle s bylinkovou remuládou.

16.1.2019

Recept na dietního lososa se špenátem

Dali byste si něco dobrého? Zkuste náš nový recept na lososa se špenátem, díky kterému se budete olizovat až za ušima. Lahodná kombinace lososa a čerstvého špenátu doplněná vařenými bramborami vás krásně zasytí, a přitom se jedná o zdravé jídlo. Navíc lososa najdete v našem akčním letáku za výhodnou cenu.

2.1.2019

Recept z parního hrnce je snadný, dietní a výborný

Paní Běla má pro vás opět skvělý tip na dietní recept. Tentokrát z parního hrnce, který při vaření používá velice ráda. Mezi jeho výhody totiž patří absence velkého množství špinavého nádoby, navíc díky němu získá spoustu volného času třeba na čtení nebo krátké cvičení a jako bonus výborně chutná. Náš hrnec má dvě varné misky.

12 3 4 >>|