Recepty

8.9.2021

Filety z mořského vlka včetně receptu

V našem akčním letáku vám Diana jako tip na září doporučuje filety z mořského vlka. Proč? Protože filetky obsahují velmi málo kostí, a proto je můžeme podávat i dětem. Filetky mořského vlka mají také bílé a velmi jemné maso.

14.7.2021

Recept na mořskou štiku s kedlubnovými hranolky

Máte rádi mořské ryby? Pak pro vás máme jeden neobvyklý recept na mořskou štiku - rolky z mořské štiky s kedlubnovými hranolkami. Na první pohled nesourodá kombinace je ve skutečnosti velkou dobrotou. Navíc se jedná o lehké jídlo, na které si pochutnáte nejenom v létě.

24.2.2021

Recept na steak z tuňáka

Nově jsme od nového roku zařadili do sortimentu chlazených ryb tuňáka. Poslední dobou se z něho stává hodně prodávaná rybička, naši zákazníci si ji velice oblíbili. Obsluha prodejen vám ho může nakrájet krásné steaky a vy si rovnou můžete vyzkoušet náš recept na steak z tuňáka.

6.1.2021

Recept na smažené krevety

Mořské plody již dávno nejsou výsadou přímořských oblastí, ale staly se sice výjimečnou, ale nikoliv příliš exotickou součástí i naší kuchyně. V Dianě máme nyní v akčním lednovém letáku mořské plody - krevety loupané, neloupané i vařené, mušle maso a baby chobotničky. Pokud byste je rádi vyzkoušeli, ale nevíte si rady s přípravou, vyzkoušejte náš recept na smažené krevety.

16.12.2020

Kapr na medu s vlašskými ořechy

Receptů na štědrovečení večeři je nespočet. Ale my jsme našli a vyladili jeden naprosto luxusní, který dostal pochvalu od celé rodiny - kapr na medu s vlašskými ořechy.

10.11.2020

Svatomartinská kachní a husí stehna v Dianě

Diana si pro své zákazníky připravila svatomartinskou nabídku. Do sortimentu jsme zařadili kachní stehna balená po dvou kusech nekalibrovaná a dále husí stehna v balení dva kusy 850 g.

14.10.2020

Recept: Závitky z platýse s rajčaty

Platýs šípozubý , latinský název Atheresthes stomias - nově jsme do naší nabídky zařadili tuto rybičku. Jedná se o filety bez kůže a kostí. Odlov této rybičky je přímo na moři, lovnou oblastí je Severovýchodní Tichý oceán. Že nevíte jak ji připravit? Vyzkoušejte náš recept na platýse s rajčaty.

23.9.2020

Recept: Losos se zeleninou

Losos obecný (Salmo salar, angl. salmon) je původem sladkovodní ryba, přestože většinu života tráví ve slané vodě. Malí lososi se totiž rodí v řekách a po dvou až třech letech se přemisťují do moře. V prvních rocích života však mohou žít jen ve sladkovodních tocích. Dospělí lososi se z moře vracejí klást jikry do svého rodiště do sladkovodní vody. Náročnou plavbu několika tisíc kilometrů proti proudu zvládají díky vnitřnímu kompasu - řídí se magnetickým polem Země a extrémně citlivým čichem. Denně uplavou 50-100 km, nepřijímají však potravu a řada z nich tedy po vytření hyne.

5.8.2020

Recept na rybí karbanátky

Velice oblíbeným jídlem v Čechách je sekaná nebo karbanátek. Tu klasickou verzi zná každý, ale co takhle vyzkoušet recept na rybí karbanátky? Že jste je ještě nejedli? Nejvyšší čas se do nich pustit.

22.7.2020

Filety z candáta nyní v akci + recept s bulgurem

Máte chuť na candáta? Přijďte si do Diany pro vakuově balené mražené filety z candáta, které jsou teď o prázdninách v akci - původní cena 490 Kč/kg, nyní akční prázdninová cena 290 Kč/kg.
V nabídce je samozřejmě i chlazený, zde je cena 490 Kč/kg.

12 3 4 >>|