Recepty

14.12.2022

Kapří tatarák vám ozvláštní vánoční tabuli

Kapr, to je rozhodně vánoční klasika, na kterou spousta z vás nedá dopustit. Protože bez řízku z kapra a bramborového salátu by prostě nebylo ono. My v Dianě s tím souhlasíme. Ovšem kapr nemusí být na Vánoce připravený jenom na jeden způsob, proto pro vás máme tip na zajímavý předkrm, který vás možná dosud nenapadl - kapří tatarák.

22.11.2022

Rychlá večeře z kuřecího masa

Protože my v Dianě víme, že obzvláště před nejkrásnějšími svátky v roce není času nazbyt, do našeho sortimentu jsme zařadili dvě kuřecí novinky. S nimi připravíte rychlou večeři z kuřecího masa, na které si pochutná celá rodina. A přitom za skvělou cenu.

19.4.2022

Recept na pražmu v bylinkové krustě

Venku se pomalu otepluje a spousta z nás se těší na okamžik, kdy se venku sejde celá rodina, vyndá se gril a začne první letošní grilovačka. Diana si vám pro tuto příležitost dovoluje nabídnout filety z pražmy. Abyste nemuseli lovit nějaký recept, Diana pro vás jeden má - na pražmu v bylinkové krustě.

10.11.2021

Recept: Pečený losos v troubě se zeleninou

V naší listopadové nabídce najdete například lososa za skvělou cenu, tak proč ji nevyužít? Možná, že si lososa nejčastěji připravujete na přírodno - na pánvi a na másle. Ovšem vyzkoušet můžete i o něco méně klasický recept přímo od nás z Diany - pečený losos v troubě se zeleninou.

8.9.2021

Filety z mořského vlka včetně receptu

V našem akčním letáku vám Diana jako tip na září doporučuje filety z mořského vlka. Proč? Protože filetky obsahují velmi málo kostí, a proto je můžeme podávat i dětem. Filetky mořského vlka mají také bílé a velmi jemné maso.

14.7.2021

Recept na mořskou štiku s kedlubnovými hranolky

Máte rádi mořské ryby? Pak pro vás máme jeden neobvyklý recept na mořskou štiku - rolky z mořské štiky s kedlubnovými hranolkami. Na první pohled nesourodá kombinace je ve skutečnosti velkou dobrotou. Navíc se jedná o lehké jídlo, na které si pochutnáte nejenom v létě.

24.2.2021

Recept na steak z tuňáka

Nově jsme od nového roku zařadili do sortimentu chlazených ryb tuňáka. Poslední dobou se z něho stává hodně prodávaná rybička, naši zákazníci si ji velice oblíbili. Obsluha prodejen vám ho může nakrájet krásné steaky a vy si rovnou můžete vyzkoušet náš recept na steak z tuňáka.

6.1.2021

Recept na smažené krevety

Mořské plody již dávno nejsou výsadou přímořských oblastí, ale staly se sice výjimečnou, ale nikoliv příliš exotickou součástí i naší kuchyně. V Dianě máme nyní v akčním lednovém letáku mořské plody - krevety loupané, neloupané i vařené, mušle maso a baby chobotničky. Pokud byste je rádi vyzkoušeli, ale nevíte si rady s přípravou, vyzkoušejte náš recept na smažené krevety.

16.12.2020

Kapr na medu s vlašskými ořechy

Receptů na štědrovečení večeři je nespočet. Ale my jsme našli a vyladili jeden naprosto luxusní, který dostal pochvalu od celé rodiny - kapr na medu s vlašskými ořechy.

10.11.2020

Svatomartinská kachní a husí stehna v Dianě

Diana si pro své zákazníky připravila svatomartinskou nabídku. Do sortimentu jsme zařadili kachní stehna balená po dvou kusech nekalibrovaná a dále husí stehna v balení dva kusy 850 g.

12 3 4 >>|