Ptáte se Diany

10.6.2020

Rybí speciality i v Západočeském kraji

Přinášíme vám dobrou zprávu. Naše společnost Diana rozšířila spolupráci v prodeji rybích specialit a uzených ryb. V Západočeském kraji tak můžete nově nakoupit naše rybí speciality.

28.2.2018

Žralok, treska a další uzené ryby pro gurmány

Uzenou makrelu jistě už každý někdy ochutnal. Víte ale, jakou pochoutkou je uzený žralok nebo jak chutná uzené jemné maso tresky? Právě tyto dvě ryby patří mezi novinky letošního roku, které naleznete v kamenných prodejnách Diana

31.1.2018

Obalovaná treska a další tipy na rychlé jídlo

Čeká vás doma hladová rodina a vám se nechce stát dlouho u plotny? Zastavte se cestou z práce nebo ze školky v kamenných prodejnách Diana, kde na vás čeká spousta inspirace! Naleznete u nás  nejen čerstvé a uzené ryby, rybí pomazánky či saláty, ale také mraženou zeleninu či obalované ryby, které jsou oblíbeným rychlým jídlem pro celou rodinu.

12.10.2017

Vyzvedněte si objednávky z e-shopu na prodejnách

A to jak v kamenných, tak v pojízdných prodejnách. Navíc vás díky této formě objednávky čeká doprava na prodejny zdarma, zboží si vyzvednete u svých oblíbených prodavačů a prodavaček a především budete mít vždy vše připravené, a tak se vám nestane, že by vám na slavností hostinu chyběla kvalitní ryba nebo rybí specialita. Pojďte zjistit více...

5.10.2017

Změna podmínek věrnostní karty

Od 1.11.2017 dochází ke změně podmínek věrnostní karty. Zákazník obdrží razítko při nákupu nad 200 Kč a jen za zboží, které není uvedeno v akčním letáku a nebo není označeno červenou cenovkou Dobrá cena.

1.7.2017

Velká letní soutěž

Letošní prázdniny budou hravé! Diana pro vás připravila v období od 1. 7. do 31. 8. 2017 soutěž o poukázky na nákup. Pojďte se podívat, jak lákavé výhry získat!

1.6.2017

Věrnostní karta Diany má nové výrobky

Věrnostní karta se těší velké oblibě a již mnoho z vás vyměnilo nastřádaná razítka za báječné rybí speciality. Diana nabízí desítky rybích produktů, a proto čas od času výrobky, které můžete za razítka zdarma vyměnit, bude obměňovat. Pojďte se podívat, na které lahůdky se můžete těšit od 1. června do 31. srpna 2017.

8.3.2017

Jarní nabídka pro věrné zákazníky

Už více jak rok můžete využívat výhody pro věrné zákazníky, které pro vás Diana připravila. Stačí jediné – pravidelně nakupovat v kamenných a pojízdných prodejnách, získat 10 razítek a vyplněnou věrnostní kartu vyměnit za nějakou lahůdku z aktuální nabídky, kterou tak získáte zdarma. A z čeho si můžete od března do května 2017 vybírat? 

25.5.2016

Těšte se na tuňáka, říká Robert Mrázek

S tuňákem se již nějaký ten pátek na pultech Diany setkáváte. Diana však rozhodila pomyslné rybářské sítě mezi další obchodní partnery, a tak se již brzy můžete těšit na špičkově zpracované maso tuňáka žlutoploutvého. Více o této novince prozradil obchodní ředitel Robert Mrázek.

20.4.2016

Od dubna má věrnostní karta nové výrobky

V každém druhém obchodě vám za nákup nabízejí kartičky a samolepky, abyste jejich sbíráním získali nějakou slevu či výrobek. Většinou bývají tyto akce časově omezené, a tak než stihnete nasbírat požadovaný počet, už jsou neplatné a sbírají se jiné. To se vám s Dianou nestane – Diana nemění pravidla, ale pochoutky, které od ní získáte zdarma. 

12 3