5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Prague Fish

podporujeme

Firma Prague Fish s.r.o., která vznikla v roce 2016, navazuje svojí výrobou na tradici společnosti Diana Mrázek – EKO spol. s r.o. Ta se již od roku 1994 zabývala zpracováním ryb do podoby rybích lahůdek a byla budována na principu rodinné firmy. Nyní došlo k rozdělení výrobních aktivit společností Prague Fish a Diana Mrázek – EKO.

 

Zpracování a prodej ryb

Firma Prague Fish se zabývá v Pečkách výrobou rybích lahůdek a uzených ryb, které prodává v rámci sítě mobilních a pevných firemních prodejen. Prodejny jsou prezentovány pod logem Diana Fish. Dále společnost produkuje maloobchodní balení mražených ryb.

Firma vlastní sedm maloobchodních prodejen ve Středočeském kraji, provozuje dvě pojízdné prodejny a prostřednictvím svého obchodního zástupce je i významným dodavatelem do gastronomických zařízení, jídelen, restaurací, škol a malých obchodů.

Široký sortiment výrobků

Společnost nabízí nejen rybí lahůdky, uzené a chlazené ryby, ale i široký sortiment mražených ryb, polotovarů a mořských plodů. Dále zde můžete nakoupit výrobky z drůbeže, masa, zeleninu, zmrzlinu, přílohy jako jsou hranolky, krokety a mražené pečivo.

Chod firmy a sponzoring

Společnost Prague Fish zaměstnává více jak 60 lidí. Snaží se vytvářet dobré a zajímavé pracovní podmínky pro své zaměstnance a v poslední době podporuje i některé své zaměstnance v mimopracovních aktivitách. Společnost sponzoruje sportovní a taneční klub, závody na ponících a motokros.

Podporujeme