Blog o rybách

8.2.2024

Valentýnské pohoštění v Dianě

Jak je známo, láska prochází žaludkem a kdy jindy můžete vyjádřit svou lásku k partnerovi něčím dobrým k snědku, než právě na Valentýna. Nemusí se jednat o žádné několikachodové menu, ale váš partner ocení i malou drobnost, kterou mu připravíte ke kávičce nebo na svačinku. Valentýnské pohoštění může být i jednoduché a originální.

7.11.2023

Svatomartinská husí a kachní stehna v Dianě

Svatý Martin, patron vinařů a ochránce zvířat, má v kalendáři své vlastní místo a den, který si lidé oblíbili pro sváteční oslavy a hlavně dobré jídlo. Jedním z nejoblíbenějších pokrmů, na kterém si tento den pochutnávají, jsou svatomartinská husí stehna, případně kachní stehna. Jak vznikla jejich tradice a proč jsou tak populární?

16.10.2023

Novinky na sváteční pohoštění

Přichází chvíle, kdy máme přivítat hosty v našem domově, a chceme, aby se u nás cítili příjemně. A jak je známo, nejdůležitější je mít připraveno něco dobrého k snědku. Nebojte se, Diana má širokou zásobu lahůdek, které se hodí pro sváteční pohoštění. A rádi bychom vám představili naše novinky.

13.9.2023

Pstruh lososovitý a recept na zdravý oběd

Pstruh lososovitý je jedním z nejoblíbenějších druhů ryb díky své lahodné chuti, která připomíná lososa. Navíc je plný omega-3 mastných kyselin, což z něj dělá skvělou volbu pro zdravé stravování. Pokud hledáte nový nápad, jak si ho vychutnat, máme pro vás rychlý a jednoduchý recept na pstruha lososovitého, který vás rozhodně zaujme.

13.7.2023

Recept na grilované krevety

Milujete krevety? Hoďte je na gril! Grilování krevet je totiž skvělý způsob jak zvýraznit jejich lahodnou chuť a dodat jim jemně křupavou texturu. Uvidíte, že vás nadchnou svou jednoduchostí, ale zároveň jsou i výrazným chuťovým zážitkem. Vyzkoušejte náš recept na grilované krevety, díky kterým vaši grilovací párty povýšíte o level výš.