Blog o rybách

26.5.2020

Rozšíření sortimentu ryb a další novinky v Dianě

Přestože máme v Dianě velmi širokou a pestrou nabídku ryb a dalších produktů, rozhodli jsme se náš sortiment ještě rozšířit a přidat do něj další novinky. Jste zvědaví, na co se můžete na našich prodejnách těšit?

13.5.2020

Mořský vlk na grilu + recept

Tak dlouho jsme na ni čekali a už je konečně tady - grilovací sezóna. Že nevíte, co si máte připravit jako první? Vyzkoušejte mořského vlka na grilu a odstartujte venkovní posezení perfektním pohoštěním.

15.4.2020

Novinka - Losos uzený EXCLUSIVE

Máte rádi rybí novinky? Pak si určitě nemůžete nechat ujít tu naši nejnovější! Rádi bychom našim zákazníkům představili nový výrobek. S recepturou přišla majitelka firmy, která něco podobného před časem ochutnala při své obchodní cestě do zahraničí.
Výrobek jsme nazvali Losos uzený EXCLUSIVE.

18.3.2020

Malování prodejny Diana Fish v Mělníce

Druhý březnový víkend v Mělníce se nesl ve znamení malování prodejny Diana Fish, která si to už zasloužila. Jsme moc rádi, že se nám podařilo tuto akci realizovat bez omezení otevírací doby.

3.3.2020

Na mezinárodní den žen nezapomíná ani Diana

8. březen patří už desítky let ženám. V tento den se totiž od roku 1908 slaví Mezinárodní den žen, který vznikl díky stávce švadlen, které požadovaly lepší životní podmínky - volební právo pro ženy, rovnoprávnost, spravedlnost a mír. V mnoha rodinách se MDŽ slaví dodnes, přestože od roku 1990 již není oficiálním svátkem. A přestože pamětníci ho mají spojený s karafiáty a chlebíčky, dnes se na něj již pohlíží jinak.