Blog o rybách

9.10.2019

Nově zrekonstruovaná prodejna v Kolíně

Vše potřebuje jednou za čas obměnit, proto jsme se pustili do rekonstrukce naší prodejny v Kolíně. Ta byla otevřena již v roce 2000 jako prodejna Rybích specialit, později jsme ji rozšířili ještě o další prodejní prostor. V průběhu let se udělalo pouze pár drobných oprav, a proto si renovaci rozhodně zasloužila.

24.9.2019

Mořský vlk - skvělá ryba za skvělou cenu

Není nad pořádnou dobrou rybu, to v Dianě dobře víme. A pokud ji navíc ještě zlevníme na úplné maximum, nikde nenajdete lepší nabídku. Nyní u nás najdete mořského vlka za skvělých 199 korun za kilogram.

11.9.2019

Steak z uzeného lososa

Že byste syrovou rybu nedali do pusy? Pak jste ještě neochutnali naši novinku - steak z uzeného lososa. Nejenže je chuťově vynikající, ale je také plný vitamínů a dalších tělu prospěšných látek.

28.8.2019

Pojízdná prodejna se oblékla do nového

Vše potřebuje jednou za čas obnovit, proto jsme se pro naše zákazníky snažili více zviditelnit naši pojízdnou prodejnu. Dlouhodobě spolupracujeme s panem Hubáčkem ze Sadské – Výroba reklam. Ve spolupráci s ním se nám podařilo přes prázdniny zajistit reklamní polep naší pojízdné prodejny rybích specialit.

14.8.2019

Co uvařit rychlého k obědu?

Komu by se v dnešní době chtělo postávat v kuchyni a zdlouhavě chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě. Zapomeňte na pracné vaření a věnujte svůj čas odpočinku nebo výletu, nebo zkrátka tomu, čemu chcete. Co tedy uvařit rychlého k obědu?