Blog o rybách

23.11.2021

Kuřecí pečené paličky a dobroty pro rychlý oběd

Blíží se první adventní neděle a spousta hospodyněk již řeší, jak letošní Vánoce prožít v klidu a pohodě. Diana si pro ně připravila tři novinky. Jedná se o kuřecí výrobky - kuřecí pečené paličky, kuřecí pečená křídla a kuřecí pečená stehna.

10.11.2021

Recept: Pečený losos v troubě se zeleninou

V naší listopadové nabídce najdete například lososa za skvělou cenu, tak proč ji nevyužít? Možná, že si lososa nejčastěji připravujete na přírodno - na pánvi a na másle. Ovšem vyzkoušet můžete i o něco méně klasický recept přímo od nás z Diany - pečený losos v troubě se zeleninou.

20.10.2021

Svatomartinská husí stehna v Dianě

Blíží se nám svátek svatého Martina, který se slaví 11. listopadu. Martin má přijet na bílém koni a má přivézt první sníh. Se svatým Martinem se pojí i husí pečínka a jiné husí dobroty.

22.9.2021

Poznejte blíž naši prodejnu ryb v Pečkách

V současné době má Diana 6 kamenných prodejen ryb, které bychom vám rádi postupně představili. Druhou naší nejstarší prodejnou je prodejna ryb v Pečkách, která za dobu své existence prošla řadou změn.

8.9.2021

Filety z mořského vlka včetně receptu

V našem akčním letáku vám Diana jako tip na září doporučuje filety z mořského vlka. Proč? Protože filetky obsahují velmi málo kostí, a proto je můžeme podávat i dětem. Filetky mořského vlka mají také bílé a velmi jemné maso.