Blog o rybách

5.8.2020

Recept na rybí karbanátky

Velice oblíbeným jídlem v Čechách je sekaná nebo karbanátek. Tu klasickou verzi zná každý, ale co takhle vyzkoušet recept na rybí karbanátky? Že jste je ještě nejedli? Nejvyšší čas se do nich pustit.

22.7.2020

Filety z candáta nyní v akci + recept s bulgurem

Máte chuť na candáta? Přijďte si do Diany pro vakuově balené mražené filety z candáta, které jsou teď o prázdninách v akci - původní cena 490 Kč/kg, nyní akční prázdninová cena 290 Kč/kg.
V nabídce je samozřejmě i chlazený, zde je cena 490 Kč/kg.

8.7.2020

Aljašská treska a další druhy v Dianě

Je sice období grilování, ale všeho moc škodí a už se vám možná grilované jídlo přejídá. Doporučujeme vám udělat si odlehčený oběd s treskou. Doporučujeme tresku aljašskou Theragra chalcogramma (oblast lovu Tichý oceán), kterou najdete na našich prodejnách.

24.6.2020

Chobotnice a recept na gril

Pokud se letos o prázdninách nechystáte nikam k moři, nevadí, mořské delikatesy si můžete dopřát i tak. Jednou z nich je i chobotnice. Že nevíte, jak ji připravit? Sami uvidíte, že to není nic složitého. Vyzkoušejte náš recept na chobotnici.

10.6.2020

Rybí speciality i v Západočeském kraji

Přinášíme vám dobrou zprávu. Naše společnost Diana rozšířila spolupráci v prodeji rybích specialit a uzených ryb. V Západočeském kraji tak můžete nově nakoupit naše rybí speciality.