Blog o rybách

22.9.2022

Prodej pstruha duhového v Dianě

Maso pstruha je jemné, vločkovité a měkké. Mnoho lidí se diví, že chutná jako losos, ale vše záleží na druhu pstruha, který si zákazník zakoupí. Někteří pstruzi duhoví mohou mít bílé maso, zatímco jiní jsou více růžoví nebo oranžoví. Barevná variace závisí na potravě pstruha a na tom, zda je ryba divoká nebo chovaná na farmě. Pstruh duhový je méně rybí a méně tučný než losos a hlavně levnější! A právě prodej výborného pstruha duhového jsme zahájili v Dianě.

22.8.2022

Čerstvé i mražené ryby v Dianě

Ryby jsou v poslední době hodně žádaným sortimentem. Živili se nimi již naši předkové,především ti, kteří žili na pobřeží moří a řek. V dnešní době, kdy máme k dispozici rychlou přepravu a kvalitní chladící vozy, není problém dopravit čerstvou rybu během několika hodin do České republiky.

28.6.2022

Prázdniny v Dianě - mořský vlk a prázdninová akce

Abyste vaše chuťové buňky nestrádaly ani o prázdninách, v Dianě jsme si pro vás připravili velkou prázdninovou akci. A co že se to v ní skrývá? Čtěte níže.

19.4.2022

Recept na pražmu v bylinkové krustě

Venku se pomalu otepluje a spousta z nás se těší na okamžik, kdy se venku sejde celá rodina, vyndá se gril a začne první letošní grilovačka. Diana si vám pro tuto příležitost dovoluje nabídnout filety z pražmy. Abyste nemuseli lovit nějaký recept, Diana pro vás jeden má - na pražmu v bylinkové krustě.

7.3.2022

Nejoblíbenější druh masa - kuřecí

Prodej kuřecího masa zařadila naše společnost do sortimentu svých šesti kamenných prodejen, čímž vyslyšela přání našich zákazníků. Sortiment na našich prodejnách je opravdu v tuto chvíli velmi široký. Diana ho nyní dala i do své akční březnové nabídky.