Blog o rybách

3.12.2019

Vyzkoušejte si trochu jinou štědrovečerní večeři

Co se jí na Štědrý den u nás v Čechách ví každý, ale na čem si pochutnávají třeba na Ukrajině, ví už málokdo. Zajímá vás, jaké dobrůtky si připravují na štědrovečerní večeři naši sousedé? Tyhle jsou jejich nejoblíbenější.

20.11.2019

Losos v Dianě + recept s bylinkovou omáčkou

Losos u nás patří mezi nejdostupnější ryby. Dokonce v oblíbenosti překonal i kapra nebo pstruha a přestože je tučný, jeho maso je dietní a zdravé a hlavně výborné. I proto má Diana ve svém sortimentu širokou nabídku mražených lososů za dobrou cenu.

13.11.2019

Recept: Tuňák s grilovanou zeleninou

Tučný, šťavnatý a výborný - takový je steak z tuňáka. Jeho maso není bílé, jako u většiny ryb, ale červené a chutí se podobá telecímu. Jeho další výhodou je absence typického rybího zápachu a také téměř nemá kosti.

23.10.2019

Diana zahájila prodej rybích vnitřností

Po roce už je opět tady - prodej rybích vnitřností. Dříve opovrhované, dnes je o ně stále větší a větší zájem. Dokonce se stávají nedostatkovým zbožím a ne na všechny naše zákazníky se dostane. Diana má už teď ve své nabídce vnitřnosti a kapří hlavu na polévku, tak se pro ně u nás zastavte. Rovněž už je v prodeji také mražený kapr filet a mražený kapr půlka.

9.10.2019

Nově zrekonstruovaná prodejna v Kolíně

Vše potřebuje jednou za čas obměnit, proto jsme se pustili do rekonstrukce naší prodejny v Kolíně. Ta byla otevřena již v roce 2000 jako prodejna Rybích specialit, později jsme ji rozšířili ještě o další prodejní prostor. V průběhu let se udělalo pouze pár drobných oprav, a proto si renovaci rozhodně zasloužila.