Blog o rybách

13.9.2023

Pstruh lososovitý a recept na zdravý oběd

Pstruh lososovitý je jedním z nejoblíbenějších druhů ryb díky své lahodné chuti, která připomíná lososa. Navíc je plný omega-3 mastných kyselin, což z něj dělá skvělou volbu pro zdravé stravování. Pokud hledáte nový nápad, jak si ho vychutnat, máme pro vás rychlý a jednoduchý recept na pstruha lososovitého, který vás rozhodně zaujme.

13.7.2023

Recept na grilované krevety

Milujete krevety? Hoďte je na gril! Grilování krevet je totiž skvělý způsob jak zvýraznit jejich lahodnou chuť a dodat jim jemně křupavou texturu. Uvidíte, že vás nadchnou svou jednoduchostí, ale zároveň jsou i výrazným chuťovým zážitkem. Vyzkoušejte náš recept na grilované krevety, díky kterým vaši grilovací párty povýšíte o level výš.

19.6.2023

Kam na dobrou zmrzlinu? Přeci do Diany

Zmrzlina a nanuky k létu patří stejně jako grilování a koupání. V teplých dnech nám totiž osvěžení v podobě studené zmrzliny nebo nanuku přijde náramně vhod. A kde najdete obrovský výběr dobré zmrzliny? Přeci v Dianě!

24.5.2023

Grilování ryb v Dianě

Konečně se nám začíná oteplovat a počasí si přímo říká o pořádnou grilovačku. Česká republika je známá svou oblibou v grilování. Nakládá se maso a svolají se přátelé, kamarádi i celé rodiny, aby se sešli u chutného jídla připraveného na grilu. Mezi Čechy v oblibě vítězí především kuřecí a vepřové maso. Ale co takhle vyzkoušet grilování ryb?

17.4.2023

Sladká tečka v Dianě - mražené dorty a sladké pečivo

Kamenné prodejny Diana Fish to nejsou jen rybí lahůdky a uzené ryby. S námi můžete velice snadno a bez námahy udělat i sladkou tečku za slavnostním rodinným obědem. V našem sortimentu totiž naleznete spoustu již hotových sladkých produktů a sladkého pečiva – mražené dorty, donuty, koláčky, koblihy, větrníčky, které stačí dle návodu rozmrazit a servírovat. Některé jsou teď v dubnu i v akci 1+1 zdarma.