Blog o rybách

8.9.2021

Filety z mořského vlka včetně receptu

V našem akčním letáku vám Diana jako tip na září doporučuje filety z mořského vlka. Proč? Protože filetky obsahují velmi málo kostí, a proto je můžeme podávat i dětem. Filetky mořského vlka mají také bílé a velmi jemné maso.

18.8.2021

Novinky: mražené rybí filety

Ryby a léto k sobě neodmyslitelně patří. Vždyť kdy jindy sníme tolik ryb, než právě o dovolené nebo na grilovačce. I proto máme v nabídce čerstvou porci novinek - mražené rybí filety.

27.7.2021

Mražené dorty v Dianě vám usnadní pečení

I o prázdninách slavíme svátky a narozeniny našich nejbližších. Většinou se sejde celá rodina a my řešíme, co jim nabídneme. V současném teplém počasí se nám nechce stát u plotny vařit a hlavně péct. Diana proto přichází s nabídkou. Kromě rybích specialit naleznete v našem sortimentu i něco sladkého ke kávičce - mražené dorty.

14.7.2021

Recept na mořskou štiku s kedlubnovými hranolky

Máte rádi mořské ryby? Pak pro vás máme jeden neobvyklý recept na mořskou štiku - rolky z mořské štiky s kedlubnovými hranolkami. Na první pohled nesourodá kombinace je ve skutečnosti velkou dobrotou. Navíc se jedná o lehké jídlo, na které si pochutnáte nejenom v létě.

23.6.2021

Týnec se pyšní novou chladící vitrínou

Všechno má svůj čas, a to i zařízení na našich prodejnách. Proto musíme občas naše chladírenské zařízení na pevných prodejnách vyměnit.
Vzhledem k tomu, že nám na prodejně v Týnci nad Sázavou dosluhovaly dvě chladící vitríny, rozhodli jsme se pro lepší uchování našich výrobků objednat jednu výkonnou vitrínu dlouhou 3,5m. Jednalo se o nejdelší vitrínu, kterou na prodejnách máme.