Blog o rybách

14.8.2019

Co uvařit rychlého k obědu?

Komu by se v dnešní době chtělo postávat v kuchyni a zdlouhavě chystat oběd, když se dopolední čas dá využít o mnoho lépe, obzvláště teď v létě. Zapomeňte na pracné vaření a věnujte svůj čas odpočinku nebo výletu, nebo zkrátka tomu, čemu chcete. Co tedy uvařit rychlého k obědu?

31.7.2019

Sladké pečivo bez pečení najdete v Dianě

Prázdniny a dovolená mají být především ve znamení odpočinku a relaxace. Asi nikomu se při krásném počasí a tropických teplotách nechce stát v kuchyni u rozehřáté trouby. Přesto máme odpoledne ke kávičce chuť na sladké pečivo.

17.7.2019

Hejk se vrátil do Diany

Po nějaké době se do nabídky Diany opět vrátil hejk. Na našich kamenných prodejnách ho najdete jako kuchaného bez hlavy v sáčcích 500 g nebo jako filet s kůží v balení 500 g. Porce jsou vhodné na gril, ale můžete je také zapékat i smažit.

3.7.2019

Fish and chips v červenci a v srpnu za akční cenu

Přestože přes léto máme chuť především na lehká jídla, občas nás přepadne i chuť na na něco smaženého. Proto v Dianě najdete v červenci a v srpnu novinku Fish and chips 550 g (dvě porce obalované tresky a hranolky) za akční cenu 49 Kč.

19.6.2019

S tilápií vám kost v krku rozhodně nezaskočí

Už jste si jistě všimli, že se v našich lednicích zabydlela nová rybička a možná jste nevěděli, co že to za rybu vlastně je. Správná odpověď je jenom jedna, a i když na první pohled si ji naši zákazníci pletou s pražmou, není to ona. Je to tilápie.