Blog o rybách

19.4.2022

Recept na pražmu v bylinkové krustě

Venku se pomalu otepluje a spousta z nás se těší na okamžik, kdy se venku sejde celá rodina, vyndá se gril a začne první letošní grilovačka. Diana si vám pro tuto příležitost dovoluje nabídnout filety z pražmy. Abyste nemuseli lovit nějaký recept, Diana pro vás jeden má - na pražmu v bylinkové krustě.

7.3.2022

Nejoblíbenější druh masa - kuřecí

Prodej kuřecího masa zařadila naše společnost do sortimentu svých šesti kamenných prodejen, čímž vyslyšela přání našich zákazníků. Sortiment na našich prodejnách je opravdu v tuto chvíli velmi široký. Diana ho nyní dala i do své akční březnové nabídky.

8.2.2022

Uzený hejk v Dianě

Máte chuť na nějakou dobrou rybu? V únoru naleznete v Dianě hejka mraženého, hejk steak uzený a v akční nabídce je uzený hejk v aspiku 500 g. Původní cena 89 Kč, akční únorová cena je 75 Kč za balení.

8.12.2021

Zkuste místo kapra obalovaného lososa nebo candáta

Chcete na Štědrý den smaženou rybu, ale kapr vám nechutná? Diana pro vás připravila alternativu, která vás jistě osloví. Obalovaný losos nebo candát ve strouhance.

7.12.2021

Vánoční nabídka chlazených ryb

Už se nemůžete dočkat Vánoc a hlavně štědrovečerní večeře? V Dianě jsme si pro vás připravili vánoční nabídku chlazených ryb. Kromě kapra můžete třeba letos vyzkoušet tresku, lososa, okouna nebo třeba chobotnici.