7.10.2015

Podzimní novinky Diany

Podzim je v plném proudu a Diana s novým ročním obdobím přináší další gurmánské speciality. Letošní podzim bude s chutí lososa a pro příznivce pikantnosti i s feferonkou. Vyzkoušejte nové receptury z Diany a dodejte pestrou stravou svému tělu důležité vitamíny a živiny, které jej ochrání v nastávajícím chladném období.

Chutně a zdravě s Dianou

Ryby jsou zdravé a v našem jídelníčku by se měly objevit 1-2x týdně. O tom, proč jsou ryby zdravé, psala Diana již několikrát, a to například v článcích Zdravé ryby pro zdravé tělo I. a Zdravé ryby pro zdravé tělo II. A jaké zdravé a především chutné rybí speciality připravila Diana pro tento podzim?

Salát s feferonkou - pro milovníky ostrých jídel

Máte-li v oblibě ostrá a pikantní jídla, má pro vás Diana pravou lahůdku! Je jím salát s feferonkou, kterou se při výrobě nešetří! Hlavní složkou jsou ovšem ryby a dále také marinovaná cibule a celý salát je mírně zalitý olejem, aby všechny chutě dokonale splynuly. Vše je namíchané ve správném poměru, a tak si můžete pochutnat na pikantnější, ale vyvážené harmonii chuti.

Zavináče s pravým lososem – podzimní losos poprvé

zavináče s lososem

Oblíbené zavináče jsou místo klasické cibule plněné lahodnými kousky pravého lososa, který je uzený studeným kouřem. Tyto plněné závitky jsou rychlou a zdravou svačinou či večeří.

Stačí přidat pečivo a zavináče s pravým lososem můžete rovnou servírovat. Losos se řadí mezi nejoblíbenější ryby, proto jistě zachutná většině strávníků a vy tak máte starost o zdravou večeři vyřešenou.

Makrelové zavináče s lososem – podzimní losos podruhé

A lahodná třešnička na závěr! Uzená makrela je evergreenem, uzené makrelové zavináče s cibulí lahůdkou, ale makrelové zavináče s lososem jsou jednoduše pecka! Dvě báječné ryby spojené v jednu pochoutku a navíc ještě uzenou. No nezní to lákavě? Proto rychle navštivte naše kamenné prodejny a ochutnejte! Po této novince se na pultech Diana Fish jenom zapráší!

Sledujte akční leták nebo Facebook a pořiďte rybí speciality za akční ceny!