5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Podporujeme naše zaměstnance

podporujeme

Vážíme si našich zaměstnanců a podporujeme je nejen při práci, ale i ve volném čase. Máme radost, když se pustí do projektů, které podporují zdravý životní styl, pohyb a radost.

 

Nezisková organizace Pony liga z.s.

Proč zrovna Pony liga? Společnost Prague Fish se rozhodla podpořit své zaměstnance v mimopracovních aktivitách. Paní Běla Bartásková (prodavačka prodejna Mělník) se ve svém volném čase a zcela bez jakékoliv finanční odměny věnuje dětem a zapojuje se aktivně již od počátku vzniku Pony ligy do jejího dění.


Nezisková organizace Pony liga z.s. byla založena v roce 2014 a zaměřuje se na podporu a rozvoj dostihového sportu se zaměřením na mladou generaci do 15 let. Nyní má organizace 3 členy vedení, kteří zajišťují chod celé organizace. V loňském roce bylo v rámci Pony ligy přihlášeno a závodilo na ponících 22 dětí, letos je přihlášeno 13 dětí.

Zjistit více

Fotbalový oddíl Viktoria Radim

Společnost Prague Fish sponzoruje také fotbalový oddíl Viktoria Radim. Tento oddíl byl založen již v roce 1921 jako atleticko – fotbalový klub AFK Radim. V různých podobách a názvech funguje oddíl dodnes. V klubu funguje minipřípravka, mladší a starší přípravka, mladší a starší žáci, dorost a dospělí. Naše společnost se rozhodla podpořit  mladší a starší přípravku tohoto fotbalového klubu. Přípravka hraje okresní přebor a daří se jí.


Ze sponzorského daru pořídil oddíl mladší a starší přípravce dresy a jak vidíte na fotce, moc jim to sluší.

Zjistit více

Městský dům dětí a mládeže Úvaly

V roce 2017 se naše společnost rozhodla finančně podpořit provoz Městského domu dětí a mládeže v Úvalech. Dům je střediskem pro trávení volného času dětí a mládeže a jejich rodičů. Děti zde mohou trávit svůj volný čas i o prázdninách a svátcích. Zúčastňují se zde různých zájmových činností. Součástí MDDM je dramatický, pěvecký, taneční, výtvarný a turistický kroužek. Nabídka se mění s ohledem na moderní trendy vývoje využití volného času. Dům organizuje i prázdninové tábory. V současné době navštěvuje MDDM okolo 900 dětí.


Na fotografiích můžete vidět taneční kroužek Rytmus, děvčata ve věku 6-9 let jsou pod vedením paní učitelky Aleny Navrátilové. Tento kroužek je v letošním roce zapojen do taneční soutěže, která se koná ve městech po celé naší republice. Děvčata již úspěšně vystupovala v Jablonci nad Nisou, České Lípě, Brně a v Praze. A posuďte sami, umí to pěkně rozjet.

Zjistit více

Závodník Martin Mastný

Společnost Prague Fish podporuje mimopracovní aktivitu svého zaměstnance Martina Mastného, který pracuje jako manipulační technik ve výrobě. Pan Mastný se již 12 let aktivně věnuje motokrosu. Se svou závodní motorkou SUZUKI 250 cm3 se letos zúčastní poháru NOVA MOTOCROSS CUP 2017, jehož součástí je letos 9 závodů po celé České republice. Nejlepší umístění našeho závodníka je letos do 10. místa z celkového počtu 30–35 jezdců v jednotlivém závodě.


Pan Mastný závodí v kategorii Hobby 33-44 let a nyní se rozhodl začít předávat své zkušenosti a zasvěcuje do tajů motokrosových závodů i svého syna Martina a synovce Pavla, který již aktivně startuje na své motorce YAMAHA 250 cm3 v kategorii Hobby 21-32 let. 

Zjistit více

Chráněné bydlení Nebužely - ZAHRADA, z.s

I v letošním roce chceme rozdávat radost, proto jsme se rozhodli nabídnout pomoc sdružení občanů s mentálním postižením a darovat jim v průběhu roku rybí výrobky.

Chráněné bydlení poskytuje lidem s mentálním a kombinovaným postižením možnost žít ve společné domácnosti s podporou týmu asistentů.

Zjistit více