5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Rybí speciality

specialita

Rybí speciality jsou skloubením chutné ryby, lahodných nálevů a kvalitního zpracování. Dále k výrobě přidáváme léty získané zkušenosti a tradiční i nové recepty přípravy. Můžete si tak pochutnat na naložených rybách, rybích salátech, pomazánkách a další řadě ryb, které jsou upravené chutně a především zdravě.

 

Rybí pochoutky a konzervace

Rybí pochoutky, to jsou různé druhy ryb připravené v řadě nálevů, které rybu konzervují. Ctíme generacemi ověřené tradiční postupy, proto jedinými konzervanty, které při výrobě používáme, je ocet a sůl. Umělé konzervanty a “éčka” v našich výrobcích nenajdete. Sleďové filety od dlouhodobých partnerů z Norska, Holandska a Německa, jsou marinovány jako uzené, kyselé, sladkokyselé a nově na skandinávský způsob.

Lahodné rybí pochoutky

V nabídce je více než 60 druhů specialit, které jsou baleny v různých velikostech pro spotřebitele i velké gastronomické provozovny. Marinování probíhá podle tradičních a léty vyzkoušených receptů. Vyrábíme rybí saláty, rybí výrobky marinované a solené, pomazánky, výrobky s aspikem, nově i výrobky s čerstvou zeleninou a ovocem.

V nabídce jsou i lahodné rybí pochoutky v kombinaci se sýry, kde spolupracujeme s firmou A.W. Loštice, kdy ve spojení s tradičními Olomouckými tvarůžky a naší rybou vzniká lahodná specialita Olomoucká rolka, pivní salát a čerstvý sýr s tvarůžkem.

Rybí saláty

Naše rybí saláty jsou rychlou a dobrou svačinkou nebo večeří. Ryby obsahují celou škálu látek důležitých pro zdravý vývoj lidského těla. Jedná se například o omega-3 mastné kyseliny, rybí tuk, jód, bílkoviny a další vitamíny. Mezi lidmi panuje názor, že přidaná “nezdravá” majonéza veškeré živiny neguje. 

To ovšem neplatí u výrobků naší společnosti, kde je majonéza vyráběna přímo ve výrobním areálu z řepkového oleje, který je pro středoevropana daleko přirozenější, než například olej olivový. V poměru ryba : majonéza na plné čáře převládá zdravá ryba a přidaná “domácí” majonéza má pouze doplňkovou funkci chuti.

 

Naše společnost, to jsou kvalitní a chutné ryby, které jsou připravené tradiční cestou. Díky generacemi nasbíraným zkušenostem můžete ochutnat nespočet zdravých rybích specialit. Nevěříte? Ochutnejte sami!