5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Mražené ryby

mrazene ryby

Přinášíme na váš stůl mražené ryby nejvyšší kvality. Díky ověřeným dodavatelům z celého světa a odbornému zpracování si ryby zachovávají všechny vlastnosti, jako je kvalita masa, chuť, obsah vitamínů a dalších látek, které mají pozitivní vliv na lidské zdraví.

 

Mražená ryba, nejvyšší kvalita z moře až na talíř

Mnoho druhů ryb se loví pouze sezónně a není možné je i pro velkou vzdálenost dovážet do České republice živé. Díky kvalitnímu zpracování ryb od dodavatelů a následně přímo v naší společnosti získává zákazník mraženou rybu, která si během cesty z moře až na talíř zachovala ty nejlepší vlastnosti. Díky ověřeným postupům zpracování a technologickému vybavení je ryba po správném rozmražení ve stejné kvalitě, jako v době zmražení. Zachování čerstvosti a vysoké kvality masa, to jsou jistoty, která nabízíme.

Zpracování mražených ryb

Zakládáme na perfektním zpracování mražených ryb. Ryba je hned po výlovu zmrazena a tím se zachovají všechny její vlastnosti a látky. Šokové mražení brání vzniku nežádoucích krystalků vody a naopak jsou zachovány bílkoviny, které se u běžného způsobu mražení trhají. Maso si tak zachovává nejvyšší kvalitu i chuť.

Ruční zpracování ryb

Dále na řadu přichází ruční zpracování ryb, kdy jsou ryby čištěny, zpracovány a baleny. Celý proces výroby probíhá podle nejpřísnějších hygienických norem. Ryby jsou určené jak pro uzení, prodej, tak i pro přípravu rybích lahůdek. Naprostá většina prací probíhá ručně, od čištění, přes příprava láků a majonéz až po samotné balení.

Naše mražená ryba, to je záruka chutné ryby za dobrou cenu. Navštivte některou z našich prodejen a o lahodné chuti se přesvědčte na vlastní jazyk!