5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Výroba koření

koreni

Společnost se od roku 2014 zaměřuje také na vlastní výrobu koření. Při výběru druhů se věnuje především místním bylinkám, jako je petrželka, pažitka či kopr. Koření se dává do skleněných dóz, díky kterým zákazník vidí celý obsah balení. Navíc lze z těchto dóz vytvořit pěkná sada koření.

 

Koření na ryby

Pokud chystáte k obědu či k večeři rybu, jistě uvítáte i koření na ryby, které je v nabídce na všech prodejnách společnosti. Jemné sušené bylinky v kombinaci s chutným rybím masem jsou skvělým a snadným pokrmem, který je zdravý a lehký. Ochutnejte z nabídky také výborné koření na krevety nebo na mleté maso.

Uzená sůl

Uzená sůl se udí podobně jako maso, kdy záleží na volbě správného dřeva. Máme v nabídce jemnou i hrubozrnnou mořskou sůl, která je uzená především bukovou štěpkou. Takto upravená sůl neobsahuje žádná dochucovala ani umělé aroma, pouze typickou kouřovou chuť získanou uzením. Nejeden labužník ocení úžasnou vůni a především uzenou chuť i bez toho, aby solená potraviny strávila nějaký čas v udírně. Zkušenost zákazníků je taková, že kdo okusil uzenou sůl, už se k běžné jen těžko vrací.

Sušené bylinky

Sušené bylinky jsou vítanou alternativou k velkovýrobě, která do směsí přidává především sůl a glutamáty. Bylinky z Peček prošli pouze procesem sušení a obsahují jenom čistou přírodní chuť. A pokud máte v oblibě již hotové kořenící směsi, není nic snazšího než si z jednotlivých druhů namíchat svoji směs, které bude přesně sedět vaší chuti.

Chutná ryba a dobré koření je základ každé kuchyně. Navštivte proto naše prodejny a vyzkoušejte uzenou sůl, sušený kopr či pažitku. Celou nabídku naleznete také na e-shopu.