9.9.2020

Zná to určitě každý - přijedete domů z výletu, z práce nebo jenom nemáte čas chystat nic k jídlu, ale hlad máte jako vlk. Pak se vám jistě bude hodit tip na rychlý oběd.

19.8.2020

Pojízdné prodejně Rybích specialit skončila dovolená a od úterý 18.8. opět vyjela na naše pravidelné linky. Náš prodejce měl 14 dní dovolenou, během které prošla pojízdná prodejna kompletním servisem.

5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Degustační dny v Říčanech - herní řád

Společnost Diana Fish spol. s r.o., se sídlem Tř. 5.května 1082, 289 11 Pečky, IČ: 27370691 (dále jen „Diana Fish“), vydává následující pravidla Soutěže DEGUSTAČNÍ DNY – POZNEJTE ZNAČKU Diana Fish o výrobky Diany Fish.

1. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. Občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 3.12.2015 do 4.12.2015, v jednom (1) kole na prodejně v Říčanech.

2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba.

3. Úkolem soutěžících bude nakoupit výrobky v prodejně Diana Fish za minimální částku 250,- Kč, vyplnit slosovací lístek a v textu uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mail a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a obec budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách www.diana-fish.com a na http://www.facebook.com/DobraRyba.

4. Každý soutěžící se může Soutěže zúčastnit vícekrát.

5. Ze všech soutěžících, kteří nakoupí výrobky nad 250,- Kč, bude po skončení Soutěže dne 4.12.2015 vylosováno dvacet (20) výherců, kteří získají výrobky Diany Fish:

  • 1.cena dárkové balení uzeného lososa za studena
  • 2.cena dárkové balení uzeného lososa za studena
  • 3.-10.cena dárkové balení rybích specialit Diana Fish
  • 11.-15.cena kuchyňská zástěra s logem Diana Fish
  • 16.-20.cena kuchyňská chňapka s logem Diana Fish

6. Výherci budou o výhře informováni e-mailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním lístku a současně jim budou sděleny informace ohledně vyzvednutí ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrad.

7. Jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách www.diana-fish.com a na http://www.facebook.com/DobraRyba. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

8. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí Diany Fish ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.

9. Diana Fish si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.

10. Soutěží souhlasí se zasíláním obchodních sdělení Diany Fish na svůj e-mail.

11. Diana Fish si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.

12. Tento herní řád bude po celou dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách www.diana-fish.com.