16.11.2018
Jak bude otevřeno 17. 11.?

O svátku budou otevřeny všechny naše kamenné prodejny. Výjimkou je Mělník, kde se na vás těšíme až v pondělí.

1.11.2018

Diana přináší novou akční nabídku nejen ryb a rybích specialit.

24.10.2018

Dýně by v jídelníčku neměla chybět.
Pojďte se podívat na náš nový recept.

5 důvodů, proč ryby od nás:

  • Přinášíme chutnou rybu za dobrou cenu
  • Jsme rodinná společnost založená na tradicích
  • Jsme odborníky v oblasti ryb
  • Základem všech produktů je kvalitní zpracování ryb
  • Pestrost a zpracování výrobků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Degustační dny Říčany - herní řád

Společnost Diana Fish spol. s r.o., se sídlem Tř. 5.května 1082, 289 11 Pečky, IČ: 27370691 (dále jen „Diana Fish“), vydává následující pravidla Soutěže DEGUSTAČNÍ DNY – POZNEJTE ZNAČKU Diana Fish o výrobky Diany Fish.

1. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. Občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 19.5.2016 do 20.5.2016, v jednom (1) kole na prodejně v Říčanech.

2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba.

3. Úkolem soutěžících bude nakoupit výrobky v prodejně Diana Fish za minimální částku 250,- Kč, vyplnit slosovací lístek a v textu uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mail a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a obec budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách www.diana-fish.com a na http://www.facebook.com/DobraRyba.

4. Každý soutěžící se může Soutěže zúčastnit vícekrát.

5. Ze všech soutěžících, kteří nakoupí výrobky nad 250,- Kč, bude po skončení Soutěže dne 20.5.2016 vylosováno deset (10) výherců, kteří získají výrobky Diany Fish:

1. cena dárkové balení uzeného lososa za studena
2. cena dárkové balení uzeného lososa za studena
3.  -4. cena dárkové balení mražených ryb
5. - 6. cena dárkové balení uzených ryb
7. - 8. cena dárkové balení rybích specialit
9. - 10. cena dárkové balení koření Diana Fish

6. Výherci budou o výhře informováni e-mailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním lístku a současně jim budou sděleny informace ohledně vyzvednutí ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrad.

7. Jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách www.diana-fish.com a  http://www.facebook.com/DobraRyba. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. 

8. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí Diany Fish ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.

9. Diana Fish si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.

10. Soutěží souhlasí se zasíláním obchodních sdělení Diany Fish na svůj e-mail.

11. Diana Fish si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.

12. Tento herní řád bude po celou dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách www.diana-fish.com.